Czytam z klasą lekturki spod chmurki
24W ramach trzeciego modułu międzynarodowego projektu edukacyjnego "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" uczniowie kl. II i III w II semestrze bieżącego roku szkolnego przeczytali książkę Łukasza Wierzbickiego "Afryka Kazika". Ta niezwykła książka bardzo zainteresowała dzieci i przyczyniła się do poszerzenia wiadomości o Afryce i jej mieszkańcach, zwierzętach, klimacie, położeniu.
Szczepienia uczniów - materiały informacyjne
Szanowni Państwo,
od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.
Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.
Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
Co roku nasza szkoła bierze udział w Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Tym razem hasłem przewodnim jest poszukiwanie szczęścia.
Zachęcamy do odwiedzenia strony www.trzezwyumysl.pl i zachęcenia dzieci do wzięcia udziału w konkursach. Dla uczniów i dla rodziców jest tam sporo ciekawych informacji dotyczących m.in. uzależnień, w tym od urządzeń elektronicznych, depresji czy też bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym.
Pomoc dla Domu Dziecka w Chorzenicach
Uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami a także nauczyciele, pracownicy szkoły bardzo aktywnie włączyli się w akcję zbiórki odzieży dla podopiecznych Domu Dziecka w Chorzenicach. Uzbieraliśmy i przekazaliśmy dzieciom i młodzieży dużą ilość ubrań, zabawek, gier, kosmetyków.Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie, empatię i wielkie serce.
BEZPIECZEŃSTWO W SIECI
Wszyscy ostatnio dużo czasu spędzaliśmy z towarzyszeniem urządzeń elektronicznych, bezpieczne korzystanie z zasobów internetowych stało się priorytetem. Wiedzą to nasi uczniowie, którzy wykonali ciekawe plakaty (klasa IV).
Narodowy Spis Powszechny 2021
Szanowni Państwo,
Przypominamy, że do 30 września trwa Narodowy Spis Powszechny 2021. Jego podstawową metodą jest samospis internetowy - poprzez wypełnienie formularza na stronie https://spis.gov.pl/
Po wypełnieniu formularza aplikacja generuje kod uprawniający do udziału w loterii spisowej (więcej informacji: https://loteria.spis.gov.pl/).
Konkurs "Oblicza Ameryki"
W ramach lekcji geografii w klasie 8 został przeprowadzony konkurs na temat: „Oblicza Ameryki” Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz oceny z przedmiotu. Konkurs został rozstrzygnięty 27.04.2021r.
Najlepszy film zaprezentował BARTOSZ NOWAK
Organizator: Anita Kowalska-Krawczyk
Konkurs plastyczny "Odnawialne źródła energii"
W ramach lekcji geografii w klasie 7 został przeprowadzony konkurs plastyczny na temat: „Odnawialne źródła energii” Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz oceny z przedmiotu. Konkurs został rozstrzygnięty 27.04.2021r.
Udział wzięli:
AMELIA GNIATKOWSKA, OLGA CHRZANOWSKA, EMILIA KOZAK, MARTYNA PLUSZYŃSKA
Konkurs plastyczny "Londyn, Paryż – widziany Moimi oczami"
W ramach lekcji geografii w klasie 6 został przeprowadzony konkurs plastyczny na temat: Londyn, Paryż – widziany Moimi oczami. Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz oceny z przedmiotu. Konkurs został rozstrzygnięty 27.04.2021r.
Udział wzięli:
ALEKSANDRA NOCUŃ, AMELIA KIPIGROCH, LENA KĄCKA, MICHAŁ ZBROJA, MAJA BARTOŃ, NIKOLA WAWRZYNIAK, ZUZANNA SOWIŃSKA, MAGDALENA KACKA, NATASZA SKÓRA, OLIWIA ZAWADA, KLAUDIA ZATOŃ, WIKTORIA BOROWIK, JUDYTA JAGUSZCZYN.
Szukanie wiosny
Podczas nauczania zdalnego uczniowie indywidualnie wybrali się na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny, sfotografowali najciekawsze ich zdaniem zwiastuny wiosny.
Film "Mój Bałtyk"
Z okazji akcji WWF przeprowadzonej w naszej szkole pod hasłem „ GODZINA DLA BAŁTYKU” na lekcjach wychowawczych został zaprezentowany film „ MÓJ BAŁTYK”. Uczniowie po obejrzeniu filmu rozwiązywali test - z każdej klasy wyłoniliśmy po jednej osobie, która najlepiej rozwiązała zadania.
Lista zwycięzców:
Dzień Ziemi w klasie VI
6Uczniowie klasy 6 zaprojektowali plakaty z okazji Dnia Ziemi. Swoje prace wykonali na zdalnych zajęciach z informatyki w programie graficznym GIMP.
Dzień Ziemi w klasie II
10W związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi w kl. 2 zrealizowano cykl zajęć pod hasłem „SOS dla Ziemi”. Uczniowie dowiedzieli się czym jest ekologia i jak należy postępować, aby ratować Ziemię. Postanowili żyć ekologicznie, tzn. segregować odpady, oszczędzać prąd, nie marnować wody … i podejmować wiele innych działań przyjaznych dla naszej planety. Na zajęciach informatycznych drugoklasiści wykonali plakaty związane z ochroną środowiska.
WIOSNA W OBIEKTYWIE
Wczesnowiosenny czas uczniowie klasy ISP poświęcili między innymi na realizację projektu klasowego "WIOSNA W OBIEKTYWIE". Pierwszy projekt najmłodszych uczniów, a efekty poszukiwań nie pozostawiają wątpliwości: WIOSNA JUŻ JEST Z NAMI !!! I chociaż pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, obrazki takie jak te, autorstwa pierwszaków - rozjaśniają ponure chwile! Maluchy zachęcają do obejrzenia:)
Dzień Ziemi
29Uczniowie klasy III zrealizowali cykl zajęć poświęconych tematyce związanej z Dniem Ziemi. Podsumowaniem tych lekcji było wykonanie, na zajęciach z edukacji informatycznej, plakatów dotyczących ochrony zasobów naszej planety. Uczniowie projektowali również makietę lub rysunek swojego wymarzonego domu.
Akcja "Godzina dla Bałtyku" - piosenka
W związku z akcją "Godzina dla Bałtyku" uczniowie naszej szkoły zaśpiewali na zdalnym nauczaniu piosenkę "Już nie ma dzikich plaż " z repertuaru Ireny Santor.
Już nie ma dzikich plaż - wykonanie uczniów
Dbajmy o nasze morze, niech służy nie tylko nam ale i przyszłym pokoleniom.
Dzień dla Ziemi - Godzina dla Bałtyku
Bałtyk kochamy wszyscy. Chyba każdy z nas ma związane z nim piękne wspomnienia, wakacyjne przygody, zdjęcia. Oto te, które nadesłali nam nauczyciele:
9A to wspomnienia z albumów rodzinnych naszych uczniów:
36Wyniki konkursu na plakat pod hasłem „ Ocalmy Bałtyk”:
I miejsce: Nadia Cyganek kl. VII b
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021)
Szanowni Państwo!
1. kwietnia rozpoczyna się (rozpoczął się) Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Informacje, które pracownicy polskiej statystyki publicznej zbiorą od milionów Polaków – w tym od nas samych – poszerzą i zaktualizują wiedzę o naszym kraju i jego mieszkańcach. Dzięki temu lepiej poznamy potrzeby i wyzwania, z którymi mierzymy się w codziennym życiu.
Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego
W załączniku poniżej znajduje się Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego:
RAPORT
AKTUALNOŚCI
- Dzień zdrowia dla klas I-VIII
- Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny w PSP nr 4, pod hasłem: Jestem wolny od uzależnień.
- Jadłospis kwiecień
- Międzywojewódzki Turniej Chemiczny "Młody chemik"
- Zanalazłem/am przedmiot. I co dalej?
- ZBIÓRKA PRODUKTÓW W RAMACH AKCJI „Wielkanoc bez samotności”
- ZBIÓRKA ODZIEŻY
- Konkurs dla klas I-VIII STROIK WIELKANOCNY
- Dzień Babci i Dziadka
- Dzień otwarty szkoły 30.01.2025 r.
- Rekrutacja 2025/2026
- Gry matematyczne w klasie 2
- Konkurs RODZINNIE WYKONYWANE OZDOBY BOŻONARODZENIOWE
- Kiermasz Świąteczny
- List intencyjny - szczepienie HPV
- SZKOLNE JASEŁKA
- KIERMASZ OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH 13 GRUDNIA
- Budżet obywatelski PROJEKTY NASZEJ SZKOŁY 10, 13, 25
- Konkurs dla klasa I-III "Rodzinnie wykonywane ozdoby Bożonarodzeniowe"
- Zapraszamy na Dzień Pluszowego Misia 25.11.2024r. 🧸 Mile widziane maskotki i piżamy
Zegar
- Piątek25.04.2025
Galeria zdjęć
brak danych