• Dzień Dziecka

• 1 czerwca całkiem dużo się u Nas działo! Część uczniów pojechała na kilkudniową wycieczkę, ale Ci którzy pozostali, także nie narzekali na nudę. Klasy I-II były w kinie na filmie „Mała syrenka” oraz zapoznali się z pracą strażaków, klasa III wybrała się na pizzę. Dzień w szkole upłynął pod hasłem „Młodość = zdrowie”. Uczniowie klas IV –VIII obejrzeli filmy w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł”: „Ruszamy się”, „Coś pysznego w śniadaniowym pudełku”, „Woda jako najlepsza przekąska” oraz „Czego potrzebuje mój organizm”. Filmy zawierały cenne informacje dotyczące znaczenia zdrowego stylu życia dla właściwego rozwoju dzieci i młodzieży. Po ich obejrzeniu uczniowie wykonali plakaty prozdrowotne. Następnie mogli brać udział w planszówkowym pikniku oraz turnieju wiedzowym 1 z 10. Nie brakowało także chętnych do rozgrywek na świeżym powietrzu. Dodatkowo uczniowie klas IV- VI uczestniczyli w miejskich obchodach Dnia Dziecka, odbywających się w Parku Świętojańskim.