• Festiwal Piosenki w Języku Angielskim

• Dzisiaj w naszej szkole odbył się XVI Festiwal Piosenki w Języku Angielskim - edycja Love Songs 💝💖💗💓💞💕. Uczestnicy ze szkół podstawowych rywalizowali wykonując piosenki o miłości w języku angielskim. Pierwsze miejsce zdobyła uczennica z PSP nr 6, Aleksandra Kowalczyk, która zaśpiewała piosenkę "Thousand years". Drugie miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Natasza Skóra, trzecie uczennica z PSP nr 8, Maja Kałdońska, a dwa wyróżnienia przypadły Wiktorowi Ciesielskiemu z naszej szkoły oraz Julii Kaźmierskiej z PSP nr 7.

Wszystkim serdecznie gratulujemy u dziękujemy za udział.

• „Pomóżmy zwierzętom”

• OGŁASZAMY DOROCZNĄ ZBIÓRKĘ KOCÓW, PLEDÓW, KARMY, AKCESORIÓW I ZABAWEK DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W NASZYM MIEŚCIE.

ZACHĘCAMY DO AKTYWNEGO UDZIAŁU W AKCJI I PRZYNOSZENIE WW AKCESORIÓW DO DNIA 17 MARCA I POZOSTAWIENIU ICH
            W SZATNI.

Serdecznie dziękujemyJ

SK Wolontariatu, SU wraz z opiekunami

OGŁASZAMY DOROCZNĄ ZBIÓRKĘ KOCÓW, PLEDÓW, KARMY,

AKCESORIÓW I ZABAWEK DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W NASZYM MIEŚCIE.

ZACHĘCAMY DO AKTYWNEGO UDZIAŁU W AKCJI I PRZYNOSZENIE

W/W AKCESORIÓW DO DNIA 17 MARCA I POZOSTAWIENIU ICH W SZATNI.

Serdecznie dziękujemy

SK Wolontariatu, SU wraz z opiekunami

• REKRUTACJA 2023/2024

•   Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku przy ul. Kornela Makuszyńskiego 25

serdecznie zaprasza Państwa w terminie od 13 lutego do 10 marca 2023 r.

w godz. 8.00 – 15.00 do Sekretariatu Szkoły, w celu dokonania zapisu dziecka urodzonego w 2016 r.

do klasy pierwszej w roku szkolnym 2023/2024.

Serdecznie zapraszamy!

*Jeżeli Państwa dziecko będzie spełniać w/w obowiązek w innej szkole (poza obwodem) należy ten fakt zgłosić do dnia 10 marca:

- osobiście w sekretariacie PSP nr 10 w Radomsku,

- telefonicznie pod nr 44 685 44 42

Wszystkie niezbędne dokumenty do rekrutacji znajdują się na stronie szkoły

w zakładce REKRUTACJA lub są do odebrania w sekretariacie szkoły.

ZAPRASZAMY!

• Mobilne Planetarium

• W dniu 1 lutego w naszej szkole zagościło Mobilne Planetarium. Klasy 5-8 miały możliwość obejrzeć projekcje pod tytułem "Wyprawa na Księżyc", a kl. 1-4 odbyły lot promem i zwiedziły wszystkie planety w naszym Układzie Słonecznym! 👩‍🚀🌕🌑

• ABC CYBERBEZPIECZEŃSTWA

• Cyfrowych zagrożeń wciąż przybywa i coraz trudniej za nimi nadążyć.Warto poznać potencjalne niebezpieczeństwa i nauczyć się przed nimi chronić. Właśnie dlatego powstał poradnik ABC cyberbezpieczeństwa-   niezbędnik przybliżający szeroko pojęty świat internetu.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym Poradnikiem:

Poradnik ABC cyberbezpieczeństwa