• Warsztaty Koduj z Gigantami

• Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, podczas których dzieci poznają podstawy programowania i cyberbezpieczeństwa, grając w popularne gry.

Zajęcia odbędą się w 10 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej  w Radomsku rozpoczną się o godzinie 10:30, dodatkowo 11 września od godziny 9:00. Organizatorzy podzielą uczestników na trzy grupy wiekowe: 7-9 lat, 10-12 lat oraz 13-18 lat, a same zajęcia będą dostosowane do grup wiekowych.  Na warsztaty można zapisać się na stronie internetowej www.kodujzgigantami.pl. Wybieramy lokalizację Radomsko, następnie, bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami  stacjonarnie.

Udział w warsztatach będzie również okazją do nauki podstaw programowania przez najmłodszych oraz zapoznania się przez rodziców z ofertą szkoły Giganci Programowania, która od tego roku szkolnego rozpoczyna działalność także w Radomsku.