• Andrzejki w kl. III

• 29 listopada był dla trzecioklasistów doskonałą okazją do uporządkowania wiadomości na temat wieczoru andrzejkowych wróżb, odprawianego tradycyjnie w wigilię św. Andrzeja. Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości ;) Była więc garść teorii - sprawdzona arkuszem kontrolnym, ale przede wszystkim - praktyka! Liczne tradycyjne andrzejkowe wróżby! Wszystko uchwycone w obiektywie, więc zapraszamy do fotogalerii

• Spotkanie online z przedstawicielem Biura Rzecznika Praw Dziecka

• 25 listopada przedstawiciele SU i SK Wolontariatu mieli okazję porozmawiać za pośrednictwem platformy Teams z p. Maciejem Poziomskim, psychologiem w telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży, przedstawicielem Biura Rzecznika Praw Dziecka w Warszawie. Uczniowie otrzymali wiele przydatnych wiadomości o działaniach Rzecznika Praw Dziecka, przestrzegania dziecięcych praw, a także problemów, jakie można zgłosić do telefonu zaufania.  Swoją wiedzą podzielą się teraz z uczniami klas IV-VIII, aby każdy uczeń naszej szkoły, gdyby zaszła taka potrzeba, miał możliwość skorzystania z dodatkowej pomocy w rozwiązaniu swoich problemów.

Link do strony rzecznika Praw Dziecka: