• REKRUTACJA

• Wszystkie niezbędne dokumenty do rekrutacji znajdują się na stronie szkoły

w zakładce REKRUTACJA lub są do odebrania w sekretariacie szkoły.

• Bal Karnawałowy - kl. II

• 07.02.2022r. - uczniowie klasy II mieli swój KLASOWY BAL KARNAWAŁOWY! Maskarada była doskonałą okazją do wyśmienitej zabawy. W zabawach i minikonkursach z ochotą wzięły udział: księżniczki, bohaterowie kreskówek, filmów fantasy i przesympatyczne "zwierzaczki" ;) Wszyscy uczniowie II klasy skorzystali z okazji by się przebrać i odegrać różne role :) Ten wyjątkowy dzień był także okazją do zorganizowania wspólnego, słodkiego poczęstunku. Na zakończenie dnia uczniowie zgodnie stwierdzili, że UWIELBIAJĄ TAKIE PONIEDZIAŁKI :) Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii :)

• Przypominamy kilka ważnych faktów związanych z korzystaniem z Internetu.

Nauczyciele z naszej szkoły przypomnieli na zajęciach o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa w sieci, a także  zapoznali chętnych uczniów z historią Internetu.

• WF inny niż wszystkie

• WF inny niż wszystkie - pod takim hasłem uczniowie klasy VIII B wybrali się - nie zrobić sobie krzywdy ;) -  na lodowisko miejskie.Cel był jeden - nauczyć się jeździć na łyżwach.

Oczywiście była część teoretyczna lekcji i próba nauki jazdy, ale większość zajęć poświeciliśmy na tzw. wolną jazdę czyli żywioł :)

Podsumowując zajęcia, na mistrzostwa świata w łyżwiarstwie figurowym pewnie się nie kwalifikujemy, za to w jeździe freestyle areny całego świata stoją przed nami otworem ;)

• Dzień Babci i Dzień Dziadka - klasa II

• 21.01.2022r. uczniowie klasy II SP przesyłają dla Wszystkich Kochanych Babć i Dziadków "śpiewające" życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności!!! Kochamy Was:)

P.S. Nagranie na fb szkoły

• Jasełka

• 17 grudnia 2021r. - uczniowie klasy II zaprezentowali dla całej szkoły przygotowane pod kierunkiem wychowawcy - p. Agnieszki Krynke oraz p. Anny Baryły - JASEŁKA. W tym roku wcześniej, z uwagi na poprzedzające przerwę świąteczną nauczanie zdalne. Dbając o bezpieczeństwo wszystkich  - program artystyczny zaprezentowano dwukrotnie, by nie gromadzić w jednym czasie i miejscu zbyt dużej liczby osób. Drugoklasiści zadbali o to, by i tym razem DOBRA NOWINA zagościła w naszych sercach! BÓG NARODZIŁ SIĘ PRAWDZIWIE W BETLEJEM! Powitali Go pasterze prowadzeni przez Aniołów, powitali Go królowie. Cała społeczność uczniowska naszej szkoły im towarzyszyła i złożyła pokłon Maleńkiemu!

Wszystkim uczniom naszej szkoły oraz ich rodzinom życzymy RADOSNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA! :) Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią wydarzenia :)